Doručování květin
+420 736 634 285
Květiny Ve Mlejně
Planá nad Lužnicí

Obchodní podmínky

Květiny ve mlejně s.r.o.
Strkov 14
391 11 Planá nad Lužnicí

IČ: 05559863

DIČ:CZ05559863

 

Provozovna:

ČSLA 119

Planá nad Lužnicí

 

Tyto obchodní podmínky platí při objednání květin do domu:

1.) Platbu za květiny požadujeme předem. Platbu můžete provést několika způsoby:

a) hotově v naší provozovně v Plané nad Lužnicí

b) bankovním převodem

Pokud chcete urychlit dodání květin zašlete nám mailem nebo faxem potvrzený příkaz k úhradě, v případě vkladu hotovosti na naš účet prosíme zaslání dokladu o vkladu.

 

2.) Cena doručení:

Planá nad Lužnicí                         50,-Kč

Sezimovo Ústí                             100,-Kč

Tábor a blízké okolí                     150,-Kč

3.) Doporučujeme objednávat s časovým přestihem, aby jsme byli schopni obstarat Vámi požadované květiny. Nemáme klasický e-shop, vše je o domluvě, nebojte se napsat jaké květiny by se Vám líbily nebo poslat ilustrativní foto, vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc k jeho plné spokojenosti, to se týká i času doručení, ceny, případně i dalšího dárku který by jste s květinou rádi poslali. V případě, že nemáte představu o tom jaké květiny by jste chtěli, nechte to klidně na nás a my Vám připravíme květinu s kterou určitě uděláte radost. Připojení přáníčka s Vaším vzkazem je samozřejmostí....

4.) Prosíme uvádějte přesnou adresu obdarovaného včetně jeho telefonního čísla, aby jsme se v případě potřeby mohli spojit. Pokud nebude obdarovaný zastižen, pokusíme se zanechat květiny u sousedů, kolegů atd.... , do poštovní schránky vhodíme vzkaz, že květiny jsou u sousedů.... Květiny doručujeme i do nemocnice či domu pro seniory. Není problém zajistit také dodání věnců či smutečních květin přímo na smuteční obřad.

5.) E-maily sledujeme několikrát denně, pokud by jste do 3 hodin od objednávky nedostali odpověď stačí poslat sms na číslo 736 634 285. Děkujeme.

6.) Ochranna osobních údajů

V souladu se zákonem č. 101/2000Sb. o ochraně osobních údajů jsou Vámi zadané informace diskrétní a nebudou poskytovány třetím osobám.

Cukrárna

ZAVŘENO.

SEZÓNU OPĚT ZAHÁJÍME 1.4.2021, DĚKUJEME

Cukrárna

Navštivte také naši cukrárnu, těsně sousedící s květinářstvím, kde Vám nabídneme točenou zmrzlinu z Opočna, poctivé zákusky a výbornou kávu. K dispozici venkovní posezení s výhledem na řeku Lužnici.

cukr-budova-1024.jpg

Od dubna otevřeno každý den i v neděli.

Více informací...

27. 10. Šarlota, Zoe

Zítra: Samostatný stát